Choď na obsah Choď na menu
 


Kontakty na členov a zapisovateľku Ústrednej volebnej komisie

 

Kontakty na administráciu tejto stránky o voľbách, volebných stranách, volebných programoch, kandidátoch, politike všeobecne:

 

NAJ.sk

Celá stránka je interaktívna. Kontaktovať sa teda môžete aj komentárom ku ktorémukoľvek článku (podstránke, v každom zobrazení). Všeobecný komentár môžete vložiť aj v tejto rubrike alebo prostredníctvom e-mailu, telefónu:


 

karolnagy77@gmail.com, 048/ 414 70 36, Orange: 0915/ 561 368, O2: 0949/ 417 065

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

ponuka pôžičky

(jay samuel, 12. 12. 2016 0:47)

Dobrý deň, pán / Vážená pani,
Ak budete potrebovať naliehavú prácu nadviazať úver, alebo budete potrebovať pôžičku splatiť
váš dlh, budete potrebovať refinancovať úver? Potrebujete úver na nákup automobilu alebo A
dom? Ak áno, strach nič viac, ponúkame všetky druhy pôžičiek bez úveru
skontrolovať s vhodným úrokovej sadzby !!! Kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mailu. (
sterlingunicornfunds@gmail.com) pre viac informácií
Ďakujem.

ponuka úveru sa teraz

(Paul Green, 18. 6. 2016 10:51)

Potrebujete naliehavú pôžičku? Dávame mimo obchodné, osobné pôžičky, študentské pôžičky, pôžičky na autá E.t.c, ak máte záujem, kontaktujte nás na adrese: paulloanfundshelp1@gmail.com
 
Tvoje celé meno:
Pohlavie:
Krajina:
Pôžička Suma potrebná:
Doba trvania úveru:
povolanie:
Telefónne číslo:
Účelu úveru:
Mesačný príjem:
Kontaktujte nás len to e-mailová adresa: paulloanfundshelp1@gmail.com
 
Uistite sa, že musíte nás kontaktovať: paulloanfundshelp1@gmail.com

S Pozdravom
Pán Paul Green

staznost

(Milan, 5. 3. 2016 19:01)

Chcel by som podat staznost na volebnu komisiu v Neslusi.Nedovolili mi volit z dovodu nepodpisania prevzatia hlasovacich listkov.Odvovodnili mi to tym ze nepodpisanie prevzatia hlasovacich listkov mozem iba zo zdravotnych dovodov.Vo vyklade o nepodpisani prevzatia hlasovacich listkov sa nehovori ze to ma byt iba zo zdravotnych dovodov.Moj dovod bolo presvedcenie ze to nie je potrebne nakolko je tam volebna komisia ktora to ma ustrazit a vacsinu volicov pozna.Tymto mi bolo odoprete ustavnPMNXe pravo volit.Prosim o presetrenie.

Re: staznost

(Karol Nagy (admin), 6. 3. 2016 8:33)

Máte pravdu. Jednému z voličov na rovnaku sťažnosť, ktorej sa ujala jedna z TV, myslím JOJ-ka napokon po konzultovaní s ÚVK voliť dovolili. Myslím, že zákon by to mal upraviť. Inak, úmysel je dobrý, aj pri dobrej voli sa nepodarilo vždy ustrážiť, aby niekto z členov okrskovej komisie nehlasoval za vás. Takto je to sťažené aj tým, že by musel byť falšovaný váš podpis...

voľby do prenosnej volebnej schránky

(Marianna, 5. 3. 2016 19:31)

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či prebehla moja voľba do NRSR v poriadku, keď prebehla nasledovne: požiadala som o voľbu do prenosnej volebnej schránky, nakoľko som PN. Prišla mladá žena a muž, hlasovanie prebehlo v mojej kuchyni, žena si zapisovala moje meno do papierov, zatiaľ som dostala obálku a hlasovacie lístky, no nemala som dostatok súkromia ako by tomu bolo vo volebnej miestnosti, muž na mňa neustále pozeral. Zakryla som si teda koho krúžkujem a z akej strany, po vhodení zalepenej obálky do prenosnej volebnej schránky som musela všetky nevhodené hlasovacie lístky odovzdať mužovi z okrskovej komisie, čo sa mi nezdalo správne, keďže vo volebnej miestnosti by som ich sama vhodila do druhej nato určenej urny. Takto si mohli členovia komisie pozrieť, ktorý volebný lístok chýba a teda ktorú stranu som volila. Je toto správny postup a prístup členov volebnej komisie ktorý prídu s prenosnou volebnou schránkou? Ďakujem.

Re: voľby do prenosnej volebnej schránky

(Karol Nagy (admin), 6. 3. 2016 8:28)

Podľa všetkého postup je správny. Ale zákonodarci zase niečo nedomysleli. Ja som bol voliť a vo volebnej miestnosti som sa dohodol s predsedníčkou okrskovej komisie, že odprevadím 2 členov k nám domov, aby mohla voliť 90 ročná a invalidná matka na vozíčku. Hneď som sa ich pýtal, že kde majú malú urnu na nepoužité hlasovacie lístky. Oni, že nemajú... Cestou sme si to ujasnili, súhlasili, že s právom na tajnosť hlasovania zákon pre osoby voliace do prenosnej urnu neráta.

Po odvolení som im povedal, že ja im tie hlasovacie lístky nedám, ale že pôjdem s nimi do hlasovacej miestnosti, a tam ich vhodím pred nimi do príslušnej schránky. Súhlasili, len ma požiadali, aby som nepoužité lístky na trhol. Tak som ich pretrhol všetky na polovicu.

Pečatenie Volebných urien

(OH, 5. 3. 2016 20:33)

Rad by som dal do pozornosti článok http://www.aktuality.sk/clanok/318899/volby-2016-sledujeme-online/
konkrétne časť kde volí prezident Kiska Je tam menšia chyba . Volebná urna je zapečatená alebo nie. Z obrázku to nie je jasné. Policia tvrdí že je zapečatená Ale obrázok to jednoznačné nehovorí. Skôr hovorí že nie a že do konca sa tam dá aj vniknúť. Prirodzene bez poškodenia urny. Podobnú sťažnosť som podával už aj pred niekoľkými rokmi a nič sa neudialo. Už by stálo za to raz navždy s tým spraviť poriadok. Dať do propozícii volieb ako sa pečatia volebné urny, tak aby jednoznačné bolo viditeľné že nemôže dôjsť k neželanej manipulácii a ani nemôže dôjsť k rozporu medzi tvrdením polície a obrazkom ktorý bol zverejnený. Je nutné to urobiť tak aby bolo jednoznačne vidno že volebná urna je poriadne zabezpečená. Jednoznačné urny treba doslova omotať kvalitnou lepiacou páskov ,opatriť podpismi členou volebnej komisie a otlačkami pečiatok volebnej komisiie. Idealne by bolo od colníkov vyžiadať aj niekoľko registrovaných blomb s možnostou overenia si ich registrácie. Toto čo sa stalo je dôsledok nedotiahnutia organizácie volieb do dôsledkov a ako tu to môže viesťk tvrdeniu voči tvrdeniu bez možnosti rozhodnutia kto má pravdu. Volil p Kiska do zapečatenej alebo nezapečatenej urny . Toto je výsledok lajdáctvá alebo nedostatočne premysléných akcii a organizácie
Toto skôr mi pripomína svôjho času prax pečatenia notárskych zápisníc , ktoré sa pečatily šnúrkou s trikolóry a lepiacou páskou. Šnúrka sa dala pomerne ľahko uvolniť a potom so zápisnicou nebol problém čo koľvek urobiť. Kontakt je u policajtov a čakám vyjadrenie ústrednej volebnej komisie. Raz už konečne by sa bolo vhodné pozrieť na to a urobiť to priadne tak aby tam neboli diery a možnosti napadnutia volieb
a občan sa necítil ako druhoradý a objekt šikanovania

Rodičia nechajú vhodiť svoj hlasovací lístok za pomoci svojich detí

(Roman, 5. 3. 2016 20:19)

Dobrý deň, chcem aby ste okamžite vydali zákaz aby nemohli deti svojich rodičov vhadzovať do volebnej urny. Lebo je to to isté, ako keby som išiel do rómskej osady, nechal to tam vyplniť rómami a a následne všetky volebné lístky vyzbieral a vhodil ich sám po stovkách do urny.

Regulernosť volieb

(OH, 5. 3. 2016 19:22)

Bol som voliť v jelke volebná miestnosť č.2 a mám tieto pripomienky.
1 .)Pečatenie volebnej urny. Chýba tam otlačok pečiatky volebnej komisie alebo obce. Sú tam len akesi škrabance akože podpisy členov volebnej komisie.
2.) Neprehľadné manipulovanie s nepoužitými volebnými lístkami.
Otvor do urny s nepoužitými volebnými listkami je tak veľký , že nieje problém ich bez lej poškodenia vytiahnuť aj pre mna s mojou veľkou labou a nie to pre utlučkú ženskú alebo nedaj bože dieťa. Naviac je tam aj nejaké vrece s neoužitými volebnými listkami , ktoré nieje voľne dostupné očiam verejnosti.
Tie chýbajúce pečiatky volebnej komisie na urnách by mohli byť aj prekážkou regulernosti volieb

Porusenie moratoria

(Zuzana, 5. 3. 2016 16:33)

Dnes o 0:06 som dostala mail, aby som podporila kandidata c. 79 zo strany Smer-sd. Prosim o riesenie. V pripade potreby mail preposlem.

Porusenie moratoria v denniku PRAVDA

(avatar, 5. 3. 2016 16:16)

Tymto podavam podnet na preskumanie porusenia volebneho moratoria v denniku PRAVDA, ktory nechal bezat pocas moratoria nasledovny clanok, ktory jednoznacne preferuje stranu SMER. Prosim o vyvodenie dosledkov.
http://politolog.blog.pravda.sk/2016/03/02/fico-a-smer-zasluzene-ziska-43-hlasov/

Porusenie moratoria

(Dominika, 5. 3. 2016 13:50)

Dnes 5.3. Som dostala okolo 11:00 mail aby som sla volit cislo 8
Prosim o presetrenie.
Pre pripad potreby mam mail odlozeny
Vdaka

Štefík

(Ondrej, 4. 3. 2016 20:04)

Porusenie moratoria, dnes (4.3.2016 o 20.00) som dostal mail, na svoju osobnu mailovu stranku, aby som isiel volit #siet, ziadam o vyvodenie dosledkov...

porušenie moratória

(jozo, 5. 3. 2016 13:07)

Dňa 4.3.2016 o 20:01 mi bol doručený e-mail od strany sieť, ovplyvňujúci rozhodovanie pri voľbách. Myslím, že by sa to nemalo stávať. Pekný deň prajem. :)

porušenie moratoria

(Kratochvíl Miroslav, 5. 3. 2016 7:52)

4.3.2016, deň pred voľbami a v čase volebného moratoria strana MK č.21 rozosielala SMS na mobily v oblastiach južného Slovenska . Samozrejme v maďarskom jazyku asi v takom znení, že netreba zabudnúť ísť voliť zmenu. To by bolo akože v poriadku, lenže na konci SMS bolo prezentované, že majú voliť MK 21! A to si myslím v poriadku už nie je a je to porušenie volebného moratoria!!!

Porusenie moratoria stranou Skok

(Dagmara, 4. 3. 2016 18:30)

Par hodin pred zaciatkom volieb
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1703871049882637&substory_index=0&id=1694892487447160

Porusenie moratoria

(Marian, 3. 3. 2016 20:02)

Dnes sme si v postovych schrankach nasli letaky od Obicajnych ludi p Matovica co povazujeme za nepristupne a ziadame abi sa to nepakovalo obyvatelia Trnavy su pobureny

Re: Porusenie moratoria

(Ivan, 3. 3. 2016 20:10)

možno len tí z trnavčanov, čo majú pravopis ako Marián.... dokončil si vobec ZŠ???

Re: Re: Porusenie moratoria

(Marian, 4. 3. 2016 15:39)

Mozno lepsie ako ty truhlik Matovickov

porušenie moratória

(Ing. Ján Harmaňoš, 4. 3. 2016 12:44)

Dnes 4. marca 2016 nám bol doručený do poštovej schránky leták strany Naše Slovensko - Kotleba. Pre túto stranu predvolebné moratórium neplatí ?