Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Kontakty na členov a zapisovateľku Ústrednej volebnej komisie

 

Kontakty na administráciu tejto stránky o voľbách, volebných stranách, volebných programoch, kandidátoch, politike všeobecne:

 

NAJ.sk

Celá stránka je interaktívna. Kontaktovať sa teda môžete aj komentárom ku ktorémukoľvek článku (podstránke, v každom zobrazení). Všeobecný komentár môžete vložiť aj v tejto rubrike alebo prostredníctvom e-mailu, telefónu:


 

karolnagy77@gmail.com, 048/ 414 70 36, Orange: 0915/ 561 368, O2: 0949/ 417 065

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Porušenie moratoria

(Štefan, 3. 3. 2016 20:06)

Dnes v priebehu dna som dostal do schránky tri rozne letáky strany "Ludová strana Naše Slovensko". A tiež všetci obyvatelia Križovany nad Dudváhom. Škoda vyhodených penazí. Samozrejme, skončili neprečítané v koši. S prepáčením "pána" Kotlebu som nemohol počúvat ani v diskusných reláciách TV, nie že by som si od neho ešte niečo prečítal. Chcel by som to nahlásit, nikde som však nenašiel kontakt.

ĽSNS porušuje moratórium

(Matej, 3. 3. 2016 18:48)

Dobrý deň,
dnes 3.3.2016, som aj napriek tomu, že už prebieha volebné moratórium, našiel v schránke svojej aj všetkých mojich susedov leták "Naše Slovensko - noviny politickej strany Mariana Kotlebu", ktoré obsahujú argumenty za stranu Ľudová Strana Naše Slovensko a presviedčajú čitateľa, aby túto stranu volil. Keďže tento leták prišiel dnes ráno, považujem to za porušenie volebného moratória.

moratórium????

(Vlado, 3. 3. 2016 17:16)


Slovensko
Školstvo
dnes 16:00
14
KOMENTÁR

KOMENTÁR Martina Poliačika: Deti štrajku
KOMENTÁR - Školstvo má oproti iným rezortom jedno špecifikum – týka sa úplne každého dieťaťa a hlavne v období povinnej školskej dochádzky vplýva na jeho budúcnosť rovnako alebo viac ako výchova rodičov. Do nemocnice ideme, len ak nám niečo je alebo na preventívnu prehliadku, sociálny systém sa nás netýka, ak máme dosť peňazí a dane a odvody síce platíme všetci, ale nemá to na naše formovanie taký veľký vplyv.
Foto
Zdroj:Aktuálne.sk/Karol Farkaš

Učitelia základných, stredných a vysokých škôl už sú viac ako mesiac v rôznych formách štrajku. Darovali krv, ukázali dlhé nosy, tvorili živé reťaze, bubnovali na bubny celou Bratislavou. Boli zastrašovaní, manipulovaní, prišli o príjmy, mnohí z organizátorov si siahli na dno svojich fyzických možností. Ale vydržali. Vďaka nástupu čerstvých síl na univerzitách štrajk stále trvá.

Vďaka všetkým týmto aktivitám sa téma vzdelávanie konečne dostala na prvé stránky novín a do večerných správ. O podmienkach práce učiteľov a snoch a túžbach žiakov a študentov sa začali viesť diskusie v kníhkupectvách, triedach škôl, kaviarňach aj krčmách. Ja sám ich mám za sebou desiatky. Mnohí rodičia začali vlastnými aktivitami tlačiť na to, aby požiadavky učiteľov boli brané vážne.

Krajiny, ktoré zmeny vo vzdelávaní zobrali vážne, začali vidieť efekt, po dvanástich, pätnástich alebo dvadsiatich rokoch. Nemajú hrdinských ministrov, dnes sú hrdinami ako celky. Fíni, Švédi, naposledy Poliaci.

Dnes stojíme na dôležitom rázcestí. Buď tú energiu posledných týždňov uchopíme a začneme tlačiť na nový, lepší systém vzdelávania pre naše deti od prvého dňa menovania nového ministra školstva alebo necháme svet unikať a len z diaľky sledovať príchody nových „hrdinov“.

Ak tlak nepoľaví a vytúžené zmeny prídu, o 10 alebo 12 rokov sa výsledky dostavia. A ich nositeľov a nositeľky – žiakov a žiačky s podporenou vnútornou motiváciou a sebaistotou, pripravených na svet okolo seba a schopných v živote uspieť budeme volať jednoducho – deti štrajku.

Facebook
Twitter
Google plus
E-mail
Print

Aktuálne.sk

Porušenie moratória

(Tibor, 3. 3. 2016 11:26)

Myslím si, že aj tento príspevok Času.sk je v rozpore s prebiehajúcim moratóriom pred voľbami do NR SR: http://www.cas.sk/clanok/371166/kto-si-ziska-vas-hlas-tento-prehlad-vam-urcite-pomoze.

Porušenie zákona o volebnom moratóriu

(Kratochvíl Miroslav, 3. 3. 2016 10:38)

Týmto žiadam o prešetrenie porušovania volebného moratória na stránke http://www.topky.sk/cl/1000863/1531731/Posledna-predvolebna-debata-vyvrcholila--Pozrite-sa--co-vsetko-vam-slubili-politicie kde vcase volebného moratória beží diskusia a diskutéri verejne propagujú koho voliť či nevoliť. Podľa zákona je akákolvek činnosť v prospech či neprospech volebných strán a hnutí, ktoré kandidujú vo voľbách, zakázaná zo zákona. Sťažnosť na porušovanie zákona o volebnom moratóriu bola do redakcie Topky.sk odoslaná pred vyše hodinou,žiaľ diskusia z ich strany zrušená nebola.

Re: Porušenie zákona o volebnom moratóriu

(Igor, 3. 3. 2016 11:18)

Návod koho máme voliť je sále na stránke www.sme.sk a je 3.3.2016 11.00 hod.Aké je teda moratórium?

Porušenie volebného moratória?

(Peter Lajstrík, 21. 2. 2016 11:47)

Ešte dňa 21. 2. 2016 Pluska.sk zverejňuje výsledky tzv.elektronických volieb!

loan offer

(helena, 21. 6. 2015 7:14)


Hello

To properly introduce myself, I am Mrs Helena Rose. a private lender i give out loan at 3% interest rate. This is a financial opportunity at your door step, apply today and get your fast loan. There are many out there looking for financial opportunity or assistance all over the places and still yet they are unable to get one. But this is a financial opportunity at your door step and as such you can't afford to miss this opportunity. This service is render to both individuals,companies,business men and women. The loan amount available ranges from any amount of your choice.For more information contact us via email: helenarose_sec@outlook.com

loan nffer

(Mrs Mary, 24. 11. 2014 8:54)

อาจสงบของพระเจ้าอยู่กับคุณ
คุณเป็นนักธุรกิจหรือหญิง? คุณอยู่ในใด ๆ
ความเครียดทางการเงินหรือไม่หรือคุณต้องการเงินทุนในการเริ่มต้นขึ้น
ธุรกิจของคุณเอง?
) สินเชื่อส่วนบุคคล, การขยายธุรกิจ
ข) การเริ่มต้นธุรกิจและการศึกษา
ค) การรวมหนี้
D) เงินกู้ยืม X-Mas
ชื่อ: ..........................................
ประเทศ: .........................................
ที่อยู่: ..........................................
สถานภาพ: .......................................
เพศ: ................................................ ...
อายุ ................................................. ....
วงเงินกู้ที่จำเป็น: .........................
เงินกู้ระยะเวลา: ...................................
หมายเลขโทรศัพท์มือถือส่วนบุคคล: .......................
รายเดือน
รายได้: .....................................
ขอขอบคุณและขอให้พระเจ้าคุ้มครอง
อีเมล์: marycoleloanscompany@gmail.com

volebny listok

(obec , 16. 11. 2014 21:58)

V zakone o volbach do organov samospravy v paragrafe 20 sa pise, ze volebny listok ma obsahovat mimo ineho aj odtlacok obecnej peciatky. Je v sulade zo zakonom ak je viditelne ze peciatka je akoby presvietena? Mam pocit akoby cely volebny listok bol kopirovany. A tak ani nemam istotu ci volby boli v sulade so zakonom. Co ak ine listky boli archivovane a inymi listkami sa volilo?

Opisovanie kandidátov z pripraveného lístka

(Ing. Juraj Grman, 15. 11. 2014 15:25)

Vzhľadom na informáciu, že na Luníku IX. prerušili voľby pri zistení, že volička opisovala z lístka kandidátov sa pýtam, či je to protiprávne a proti volebnému požiadku. Pre starších ľudí je to predsa pri veľkom počte kandidátov určitá pomôcka a urýchlenie volebného aktu.

Plagáty i zničené auto

(JUDr. Milan Španír, 15. 11. 2014 14:18)

Som kandidát na poslanca obec. zast. v obci Palárikovo, za stranu Sieť. Dnes v noci neznámi páchatelia vážne poškodili moje auto zn. Mazda a distribuovali v obci farebné plagáty s ohavným obsahom na moju osobu a rodinu. Prípad vyšetruje vyšetrovateľ OR PZ Nové Zámky. Ide oomstu za moje novinárske odhalenie okradnutia štátu. Podozrievam privatizérov pokútnej Elektrosvitu Nové Zámky a cca 20_ročného predsedu predstavenstva /!/ tohto miliardového podniku, a jeho rómskych bratrancov. Mám obavy, že voľby nie sú regulárne.

marenie volieb v Bystranoch

(Marián Pavľák, 15. 11. 2014 10:27)

Volebná komisia umožňuje voliť občanom bez občianského preukazu majú pravidlo ak voliča poznajú aspon dvaja členovia komisie môže voliť. A niektorý chodia voliť dva krát a komisia to všetko akceptuje

moratorium

(NITRA Klokocina, 14. 11. 2014 8:19)

Dobre rano, dnes rano 14.11.14 mali vsetky auta na nasom parkovisku letaky od p. Ing Radovana Zuffu. Kandidat c.38.


moratorium

(peter, 14. 11. 2014 7:36)

Dobrz den chcen sa opytat ak som dostal plagat do schranky od nemenoveho kanditata dnes 14.11.2014 do schranky je to porusenie vollebneho moratoria.

otázka

(Ing. Beáta Pekná, 13. 11. 2014 14:15)

Dobrý deň. Som členkou miestnej volebnej komisie. Prosím Vás, tie pokyny k voľbám platia pre všetky obce? Alebo si ich môže každý upraviť podľa seba? Časový harmonogram určil prípravu volebných miestností do 11.11.2014, no v Rajeckej Lesnej je dnes akcia s prezidentom, hoci je už moratórium. Teda je tam veľký banket a nie príprava volebnej miestnosti. Myslíte, že sa to dá dôstojne stihnúť pripraviť? S úctou Ing. Beáta Pekná.

podozrenie z manipulovania volieb

(František Maár, 11. 11. 2014 16:05)

Chem požiadať ústrednú volebnú komisiu o povolenie vstupu do volebnej miestnosti pri voľbách 15.11.2014,pretože mám podozrenie,že v obci Hrnčiarovce nad/Parnou dôjde k manipulovanie s hlasmi voličov.
Ďakujem
František Maár Hrnčiarovce nad/Parnou 91935, Cíferská 34

Re: podozrenie z manipulovania volieb

(Jolana Čuláková, 13. 11. 2014 9:57)

Dobrý deň,

zaujala ma vaša informácia a keďže pracujem pre Slovenský rozhlas, skúste sa mi ešte pred voľbami ozvať na tel. 0919 248271 - ako to aktuálne riešite.
Ďakujem.
jolana.culakova@gmail.com

loanfirmarena@gmail.com

(Walter andonova, 10. 11. 2014 12:36)

ความสนใจในการกู้เงินเร่งด่วน?

คุณต้องการaเงินกู้อย่างรวดเร็วเพื่อแก้ปัญหาความต้องการทางการเงินของคุณเรามี
การให้กู้ยืมเงินตั้งแต่จำนวนเงินใด ๆ ของเงินที่คุณกำลังมองหาเรามีความน่าเชื่อถือ
ที่มีประสิทธิภาพได้อย่างรวดเร็วและแบบไดนามิก 100% รับประกันเรายังให้ปิด
การให้กู้ยืมเงินในสกุลเงินใด ๆ อัตราดอกเบี้ยที่ใช้บังคับเป็น 2% ถ้าคุณมีความสนใจได้รับกลับมาให้เราผ่านทางอีเมลนี้ (loanfirmarena@gmail.com)

กรอกข้อมูลต่อไปนี้:

ชื่อเต็มของคุณ ......................
ประเทศของ ...................
ที่อยู่ของคุณ ..................
อายุของคุณ .......................
จำนวนบุคคล ................
อาชีพของคุณ ................
สถานภาพการสมรสของคุณ ...........
เพศ ............................
จำนวนเงินที่จำเป็น ..................
รายได้ต่อเดือน .................

ขอขอบคุณคุณ

วอลเตอร์ Andonova

loanfirmarena@gmail.com

(Walter andonova, 10. 11. 2014 12:35)

ความสนใจในการกู้เงินเร่งด่วน?

คุณต้องการaเงินกู้อย่างรวดเร็วเพื่อแก้ปัญหาความต้องการทางการเงินของคุณเรามี
การให้กู้ยืมเงินตั้งแต่จำนวนเงินใด ๆ ของเงินที่คุณกำลังมองหาเรามีความน่าเชื่อถือ
ที่มีประสิทธิภาพได้อย่างรวดเร็วและแบบไดนามิก 100% รับประกันเรายังให้ปิด
การให้กู้ยืมเงินในสกุลเงินใด ๆ อัตราดอกเบี้ยที่ใช้บังคับเป็น 2% ถ้าคุณมีความสนใจได้รับกลับมาให้เราผ่านทางอีเมลนี้ (loanfirmarena@gmail.com)

กรอกข้อมูลต่อไปนี้:

ชื่อเต็มของคุณ ......................
ประเทศของ ...................
ที่อยู่ของคุณ ..................
อายุของคุณ .......................
จำนวนบุคคล ................
อาชีพของคุณ ................
สถานภาพการสมรสของคุณ ...........
เพศ ............................
จำนวนเงินที่จำเป็น ..................
รายได้ต่อเดือน .................

ขอขอบคุณคุณ

วอลเตอร์ Andonova