Choď na obsah Choď na menu
 


Kontakty na členov a zapisovateľku Ústrednej volebnej komisie

 

Kontakty na administráciu tejto stránky o voľbách, volebných stranách, volebných programoch, kandidátoch, politike všeobecne:

 

NAJ.sk

Celá stránka je interaktívna. Kontaktovať sa teda môžete aj komentárom ku ktorémukoľvek článku (podstránke, v každom zobrazení). Všeobecný komentár môžete vložiť aj v tejto rubrike alebo prostredníctvom e-mailu, telefónu:


 

karolnagy77@gmail.com, 048/ 414 70 36, Orange: 0915/ 561 368, O2: 0949/ 417 065

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Štefík

(Ondrej, 4. 3. 2016 20:04)

Porusenie moratoria, dnes (4.3.2016 o 20.00) som dostal mail, na svoju osobnu mailovu stranku, aby som isiel volit #siet, ziadam o vyvodenie dosledkov...

porušenie moratória

(jozo, 5. 3. 2016 13:07)

Dňa 4.3.2016 o 20:01 mi bol doručený e-mail od strany sieť, ovplyvňujúci rozhodovanie pri voľbách. Myslím, že by sa to nemalo stávať. Pekný deň prajem. :)

porušenie moratoria

(Kratochvíl Miroslav, 5. 3. 2016 7:52)

4.3.2016, deň pred voľbami a v čase volebného moratoria strana MK č.21 rozosielala SMS na mobily v oblastiach južného Slovenska . Samozrejme v maďarskom jazyku asi v takom znení, že netreba zabudnúť ísť voliť zmenu. To by bolo akože v poriadku, lenže na konci SMS bolo prezentované, že majú voliť MK 21! A to si myslím v poriadku už nie je a je to porušenie volebného moratoria!!!

Porusenie moratoria stranou Skok

(Dagmara, 4. 3. 2016 18:30)

Par hodin pred zaciatkom volieb
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1703871049882637&substory_index=0&id=1694892487447160

Porusenie moratoria

(Marian, 3. 3. 2016 20:02)

Dnes sme si v postovych schrankach nasli letaky od Obicajnych ludi p Matovica co povazujeme za nepristupne a ziadame abi sa to nepakovalo obyvatelia Trnavy su pobureny

Re: Porusenie moratoria

(Ivan, 3. 3. 2016 20:10)

možno len tí z trnavčanov, čo majú pravopis ako Marián.... dokončil si vobec ZŠ???

Re: Re: Porusenie moratoria

(Marian, 4. 3. 2016 15:39)

Mozno lepsie ako ty truhlik Matovickov

porušenie moratória

(Ing. Ján Harmaňoš, 4. 3. 2016 12:44)

Dnes 4. marca 2016 nám bol doručený do poštovej schránky leták strany Naše Slovensko - Kotleba. Pre túto stranu predvolebné moratórium neplatí ?

Porušenie zákona o volebnom moratoriu

(Kratochvíl Miroslav, 4. 3. 2016 1:52)

A znovu na Topky.sk porušenie volebného moratoria v diskusii k tomuto článku :" http://www.topky.sk/cl/1000791/1532153/Dzihadisti-maju-velky-zaujem-o-Cesko--TOTO-je-dovod- ".
Citujem predmetný príspevok:
"PROSIM ZDIELAJTE!!!

DOBRY VECER PRIATELIA.

Z KULOARNYCH INFORMACII SOM SA DOZVEDEL, ZE PARLAMENTNE STRANY NA CELE SO SMEROM, OLANOVA, SIET, MOST, KDH, SDKU, SAS A DALSICH SA TISKO DOHODLI, ZE SKUSIA SFALSOVAT VOLEBNY VYSLEDOK KOTLEBOVEJ 19 LSNS VO SVOJ PROSPECH!!! SKUTOCNE PREFERENCIE 19-KOTLEBOVEJ LSNS SU DALEKO VYSSIE, AKO SA NAM TO MEDIA SNAZIA PREDKLADAT! 19-KOTLEBA-LSNS ATAKUJE FICOV HULVATSKO ZLODEJSKY SMER !!! NEDOPUSTME FALSOVANIE VOLIEB!!!

DOHODLI SA FORMOU: JEDEN TEBE - JEDEN MNE!!!

PROSIM VAS, NEDOPUSTIME, ABY NAS TIE SVINE OPAT RAZ PODVIEDLI, A TO ASI V NAJDOLEZITEJSICH VOLBACH V HISTORII SAMOSTATNEHO SLOVENSKA !!!

AKO TOMU ZABRANIT?

JA A MOJ KOLEGA VYUZIJEME PRAVO A BUDEME SA V SOBOTU HLASIT U PREDSEDU VOLEBNEJ KOMISIE VO SVOJOM VOLEBNOM OBVODE, AKO POZOROVATELIA - DOBROVOLNICI, NASTASTIE TO UMOZNUJE ZAKON, CO AJ SAMOZREJME VYUZIJEME!!!

PROSIM OBCANOV, KTORI ESTE MAJU RADI TUTO KRAJINU, A NIEJE IM JEJ, A AJ NAS OSUD LAHOSTAJNY, ABY POMOHLI REGULERNYM VYSLEDKOM TYCHTO VOLIEB.

VELMI RAD "OBETUJEM CELU SOBOTU" V PROSPECH VAS A V PROSPECH NASEJ KRASNEJ KRAJINY.

IDEME VOLIT SKUTOCNU ZMENU! IDEME VOLIT KOTLEBU!"
koniec citátu. jedná sa o hlavne o poslednu pasáž príspevku.

Volebná miestnosť pre voľby 2016

(Janko, 4. 3. 2016 0:05)

V obci Chmeľová okres Bardejov je volebná miestnosť o rozlohe asi 4x4 metre. V komisii má vraj byť 17 členov. Budú voľby regulerné? Obec má veľký kultúrny dom, ale sa mudruje, že v kumbálku na obecnom úrade je lepšie pre voličov, alebo pre starostu, aby mal všetko pod palcom? Čo tam po komisii, že sa nepomestia do tejto miestnosti a čo tam po voličoch, že nebude zabezpečená anonimita, hlavne, že niekto má pohodlie. Overte si to.

Porušenie moratoria

(Štefan, 3. 3. 2016 20:06)

Dnes v priebehu dna som dostal do schránky tri rozne letáky strany "Ludová strana Naše Slovensko". A tiež všetci obyvatelia Križovany nad Dudváhom. Škoda vyhodených penazí. Samozrejme, skončili neprečítané v koši. S prepáčením "pána" Kotlebu som nemohol počúvat ani v diskusných reláciách TV, nie že by som si od neho ešte niečo prečítal. Chcel by som to nahlásit, nikde som však nenašiel kontakt.

ĽSNS porušuje moratórium

(Matej, 3. 3. 2016 18:48)

Dobrý deň,
dnes 3.3.2016, som aj napriek tomu, že už prebieha volebné moratórium, našiel v schránke svojej aj všetkých mojich susedov leták "Naše Slovensko - noviny politickej strany Mariana Kotlebu", ktoré obsahujú argumenty za stranu Ľudová Strana Naše Slovensko a presviedčajú čitateľa, aby túto stranu volil. Keďže tento leták prišiel dnes ráno, považujem to za porušenie volebného moratória.

moratórium????

(Vlado, 3. 3. 2016 17:16)


Slovensko
Školstvo
dnes 16:00
14
KOMENTÁR

KOMENTÁR Martina Poliačika: Deti štrajku
KOMENTÁR - Školstvo má oproti iným rezortom jedno špecifikum – týka sa úplne každého dieťaťa a hlavne v období povinnej školskej dochádzky vplýva na jeho budúcnosť rovnako alebo viac ako výchova rodičov. Do nemocnice ideme, len ak nám niečo je alebo na preventívnu prehliadku, sociálny systém sa nás netýka, ak máme dosť peňazí a dane a odvody síce platíme všetci, ale nemá to na naše formovanie taký veľký vplyv.
Foto
Zdroj:Aktuálne.sk/Karol Farkaš

Učitelia základných, stredných a vysokých škôl už sú viac ako mesiac v rôznych formách štrajku. Darovali krv, ukázali dlhé nosy, tvorili živé reťaze, bubnovali na bubny celou Bratislavou. Boli zastrašovaní, manipulovaní, prišli o príjmy, mnohí z organizátorov si siahli na dno svojich fyzických možností. Ale vydržali. Vďaka nástupu čerstvých síl na univerzitách štrajk stále trvá.

Vďaka všetkým týmto aktivitám sa téma vzdelávanie konečne dostala na prvé stránky novín a do večerných správ. O podmienkach práce učiteľov a snoch a túžbach žiakov a študentov sa začali viesť diskusie v kníhkupectvách, triedach škôl, kaviarňach aj krčmách. Ja sám ich mám za sebou desiatky. Mnohí rodičia začali vlastnými aktivitami tlačiť na to, aby požiadavky učiteľov boli brané vážne.

Krajiny, ktoré zmeny vo vzdelávaní zobrali vážne, začali vidieť efekt, po dvanástich, pätnástich alebo dvadsiatich rokoch. Nemajú hrdinských ministrov, dnes sú hrdinami ako celky. Fíni, Švédi, naposledy Poliaci.

Dnes stojíme na dôležitom rázcestí. Buď tú energiu posledných týždňov uchopíme a začneme tlačiť na nový, lepší systém vzdelávania pre naše deti od prvého dňa menovania nového ministra školstva alebo necháme svet unikať a len z diaľky sledovať príchody nových „hrdinov“.

Ak tlak nepoľaví a vytúžené zmeny prídu, o 10 alebo 12 rokov sa výsledky dostavia. A ich nositeľov a nositeľky – žiakov a žiačky s podporenou vnútornou motiváciou a sebaistotou, pripravených na svet okolo seba a schopných v živote uspieť budeme volať jednoducho – deti štrajku.

Facebook
Twitter
Google plus
E-mail
Print

Aktuálne.sk

Porušenie moratória

(Tibor, 3. 3. 2016 11:26)

Myslím si, že aj tento príspevok Času.sk je v rozpore s prebiehajúcim moratóriom pred voľbami do NR SR: http://www.cas.sk/clanok/371166/kto-si-ziska-vas-hlas-tento-prehlad-vam-urcite-pomoze.

Porušenie zákona o volebnom moratóriu

(Kratochvíl Miroslav, 3. 3. 2016 10:38)

Týmto žiadam o prešetrenie porušovania volebného moratória na stránke http://www.topky.sk/cl/1000863/1531731/Posledna-predvolebna-debata-vyvrcholila--Pozrite-sa--co-vsetko-vam-slubili-politicie kde vcase volebného moratória beží diskusia a diskutéri verejne propagujú koho voliť či nevoliť. Podľa zákona je akákolvek činnosť v prospech či neprospech volebných strán a hnutí, ktoré kandidujú vo voľbách, zakázaná zo zákona. Sťažnosť na porušovanie zákona o volebnom moratóriu bola do redakcie Topky.sk odoslaná pred vyše hodinou,žiaľ diskusia z ich strany zrušená nebola.

Re: Porušenie zákona o volebnom moratóriu

(Igor, 3. 3. 2016 11:18)

Návod koho máme voliť je sále na stránke www.sme.sk a je 3.3.2016 11.00 hod.Aké je teda moratórium?

Porušenie volebného moratória?

(Peter Lajstrík, 21. 2. 2016 11:47)

Ešte dňa 21. 2. 2016 Pluska.sk zverejňuje výsledky tzv.elektronických volieb!

loan offer

(helena, 21. 6. 2015 7:14)


Hello

To properly introduce myself, I am Mrs Helena Rose. a private lender i give out loan at 3% interest rate. This is a financial opportunity at your door step, apply today and get your fast loan. There are many out there looking for financial opportunity or assistance all over the places and still yet they are unable to get one. But this is a financial opportunity at your door step and as such you can't afford to miss this opportunity. This service is render to both individuals,companies,business men and women. The loan amount available ranges from any amount of your choice.For more information contact us via email: helenarose_sec@outlook.com

loan nffer

(Mrs Mary, 24. 11. 2014 8:54)

อาจสงบของพระเจ้าอยู่กับคุณ
คุณเป็นนักธุรกิจหรือหญิง? คุณอยู่ในใด ๆ
ความเครียดทางการเงินหรือไม่หรือคุณต้องการเงินทุนในการเริ่มต้นขึ้น
ธุรกิจของคุณเอง?
) สินเชื่อส่วนบุคคล, การขยายธุรกิจ
ข) การเริ่มต้นธุรกิจและการศึกษา
ค) การรวมหนี้
D) เงินกู้ยืม X-Mas
ชื่อ: ..........................................
ประเทศ: .........................................
ที่อยู่: ..........................................
สถานภาพ: .......................................
เพศ: ................................................ ...
อายุ ................................................. ....
วงเงินกู้ที่จำเป็น: .........................
เงินกู้ระยะเวลา: ...................................
หมายเลขโทรศัพท์มือถือส่วนบุคคล: .......................
รายเดือน
รายได้: .....................................
ขอขอบคุณและขอให้พระเจ้าคุ้มครอง
อีเมล์: marycoleloanscompany@gmail.com

volebny listok

(obec , 16. 11. 2014 21:58)

V zakone o volbach do organov samospravy v paragrafe 20 sa pise, ze volebny listok ma obsahovat mimo ineho aj odtlacok obecnej peciatky. Je v sulade zo zakonom ak je viditelne ze peciatka je akoby presvietena? Mam pocit akoby cely volebny listok bol kopirovany. A tak ani nemam istotu ci volby boli v sulade so zakonom. Co ak ine listky boli archivovane a inymi listkami sa volilo?