Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Kontakty na členov a zapisovateľku Ústrednej volebnej komisie

 

Kontakty na administráciu tejto stránky o voľbách, volebných stranách, volebných programoch, kandidátoch, politike všeobecne:

 

NAJ.sk

Celá stránka je interaktívna. Kontaktovať sa teda môžete aj komentárom ku ktorémukoľvek článku (podstránke, v každom zobrazení). Všeobecný komentár môžete vložiť aj v tejto rubrike alebo prostredníctvom e-mailu, telefónu:


 

karolnagy77@gmail.com, 048/ 414 70 36, Orange: 0915/ 561 368, O2: 0949/ 417 065

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

fidelityfinance0@gmail.com

(fidelity, 21. 10. 2014 22:19)

dobrý deň,
Som vernosť súkromné ​​pôžičky veritelia.
Životnosť týchto úverov, ktoré šancu.
Nemusíte si požičať peniaze okamžite vymazať svoje dlhy, alebo budete potrebovať
požičiavať.
Ak chcete zlepšiť podnikania, ktoré?
Tie boli zamietnuté
Banky a ďalšie finančné subjekty.
Potrebujete konsolidácie pôžičiek či hypotéku?
Hľadať viac, pretože sme tu preto, aby sme všetky svoje finančné ťažkosti vec.
Nedávno sme museli požičať stranu.
Ktoré potrebujú finančnú pomoc, zlé úvery, alebo potrebujú peniaze.
Úhrada obchodné investície vo výške 3%. chcem
byť použité.
Stredná Vás informovať, že sme tu na pomoc. Spoľahlivý a Benefit a
Loan.So ste vítaní, kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mailu :.

fidelityfinance0@gmail.com

dátové dlžníkov

1) Celé meno: ...............
2) Štát: ....................
3) Adresa: .........................
4) Štát: .............................. ....
5) Sex: .................
6) Stav: .................
7) Povolanie: .............................. .........
8) Telefónne číslo: .......................
9) Súčasná pozícia Miesto: .....................
10) Mesačný príjem: ........................
11) Pôžička Suma potrebná: .........................
12) Pôžička ............... ...
13) Účel úveru ..............
14) Náboženstvo: .........................
15) Už ste niekedy predtým ...................

info.quickloan1960@gmail.com

(Isabel BergsKeller, 8. 7. 2014 16:09)

Dobrý deň, ja som Isabel BergsKeller, v súčasnej dobe žije v slovenčine. Som vdova v okamihu, ked s dvoma DEŤMI bol som uviazol vo finančnej situáciám marca 2014 potreboval som na refinancovaním si PLATIŤ svoje ucty. Snažil som sa hladaj Pôžičky od różnych úverových firiem hľa súkromných hľa firemných, ALE nikdy s úspechom, vacsinou Bánk klesol môj Kredit. Ale Ako SI na Boh, som sa zoznámil s múzou Božím súkromné ​​Pôžičky veriteľa, ktory mi dal Pozička vo výška 125,000.00 euro dnes som majiteľom firmy moje deti jsou v poriadku v okamihu, ked sa musí obrátiť na ktorúkoľvek firmu bol s odkazovať na Zabezpečenie úveru bez zaistenia, Žiadna kontrola kreditu, nie čo signatári ľan s 2% úrokovou sadzbou lepším splácania Planý harmonogramu, prosím, kontaktujte Quick Loan Funding Plc. Ona nevie, ze robím sa, pivo som Tak Šťastná teraz ja som sa rozhodol DAT Ludo vediet viac o nom TIEŽ chce, aby Boh mu žehnaj viac. Môžete ho kontaktovať cez jeho e​​-mail: info.quickloan1960@gmail.com

Voľby.

(M. Kubíková, 23. 5. 2014 20:59)

Prikladám príluhu,ktorú som poslala pod názvom :Prečo napôjdem voliť na MU Dúbravka v Bratislave

Veľa vážený pán primátor!

Mám 75 rokov a týmto sa ospravedlňujem,že som s obrátia na Vás,lebo mi nie je známe,kam sa mám obrátiť vo veci parlamentných volieb. Ak to vám nepatrí,tak sa ospravedlňujem.
Ešte asi pred týždňom som počula, v TV správach,že materiál k voľbám by sme mali obdržať do 4. mája do poštových schránok.
Dnes je 12.mája a my nič sme neobdržali. Pýtala som sa aj niekoľkých rodín v našom paneláku,ale nik materiál nedostal. Ako tade mám poznať viac o poslancov do EP?
Nežiadam od Vás žiadnu odpoveď,ale prosím aby ste informovali príslušn´é oddelenie zodpovedné za voľby,aby urobili nápravu.


S pozdravom " Mgr. Mária Kubíková
Gallayova 3
Bratislava IV.

Sluzby obcanom
12. máj. (pred 11 dňami)

komu: mne

HĽADÁTE úver? očakávame kontaktovať.

(carrin, 28. 4. 2014 11:23)

Dobrý deň, každý z nich, je mi potešením toto vysielanie doplnok pre širokú verejnosť, HĽADÁTE úver? osobné alebo podnikateľský úver, hypotekárny úver. nič viac starať, pretože sme tu stretnúť vás potrebuje v poriadku. sme rozdávať úver vo výške 2% úrokovou sadzbou a dobre komfortné úverových podmienok a podmienok. kontaktujte svoju spoločnosť dnes v (carrinbrown@blumail.org).
očakávame kontaktovať.

porušenie moratória v Žiline

(Mária Strážovcová, 28. 3. 2014 11:53)

Dobrý deň, dňa 27..3.2014 v odpoľudňajších hodinách,/ja som po návrate domov o 17.hod/ boli po celej Žiline vhadzované Lipšicovou stranou Nova noviny Moderné Slovensko,kde neskutočne navádza ,že treba voliťp . Kisku, prečo ho voliť, Kiska zmena k lepšiemu, že aj Haulík hovorí,že Kiska má šance na víťazstvo Uráža p. premiéra Fica, prirovnáva ho k prezidentovi Husákovi-je to nehorázne ovplyvňovanie voličov počas moratóŕia.

2. kolo volieb

(Alena D , 25. 3. 2014 15:35)

Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o odpoveď na moju otázku : Syn, ktorý študuje v Bratislave, si vybavil volebné lístky na prvé aj druhé kolo volieb. Ja som mu ich stratila. Je možné, aby som vybavila volebný lístok na druhé kolo ? Nechcem ho pripraviť o túto možnosť mojou vinou. / Keby sa našli, niekto by ho informoval ?/ S pozdravom
Alena D, Prešov

Je to naozaj v poriadku?

(Ing. Dušan Sedlár, 27. 2. 2014 19:59)

Vážená komisia.
Je to podľa vás naozaj v poriadku, keď pán Kiska na všetkých svojich reklamných, neviem ako to nazvať píše.
K I S K A Prvý nezávislý prezident.
To si nik z vás nevšimol, alebo to nikoho netrápi? Aký je on prezident? Kto ho a kedy zvolil? Navyše ak si otvoríte hocičo v Googli a hľadáte niečo, vždy sa vám tento text aj s fotografiou objaví. Beží to už minimálne mesiac.Kedy začína kampaň?

Doklady potrebné k voľbám

(Dominika, 21. 3. 2012 8:59)

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či v súlade so zákonom o voľbách, že sa voliči nemusia preukázať občianskym preukazom ani žiadnym iným dokladom totožnosti, ani podpísať nejakú volebnú listinu?
V našej obci si nás iba zakrúžkovali s komentárom "šak my vás poznáme". Tak by som rada vedela, či je toto bežný postup.

Vopred ďakujem za odpoveď

kde sa podel moj hlas?

(martina, 12. 3. 2012 14:01)

Dnes som pocuvala dedinsky rozhlas ohladom vysledku volieb.Volila som novu stranu,po vypocuti vysledkov som zistila ,ze moj hlas pre tuto stranu neexisuje.Kam sa podel?

Re: kde sa podel moj hlas?

(Karol Nagy, 12. 3. 2012 14:11)

Martinka, možno nešlo o nič iné, len o to, že nečítali všetky strany, a nečítali aj tie, ktoré získali vo vašom okrsku len jeden hlas.

Ja som tiež volil menšiu stranu, bol som jej jediným voličom v našom okrsku, o čom som sa presvedčil, ked som pozrel výsledky na webe, ktoré su pre všetky obce, aj pre všetky okrsky: http://app.statistics.sk/nrsr2012/sr/tab1_Dp.jsp?lang=sk

Ak b y si mala menší technický problem preklikať sa až k Vašej obci, prípadne aj ku kandidátom, ktorým si dala preferenčný hlas (ktorých si zakrúžkovala), kľudne zavolaj: 048/414 70 36. Počas telefonátu, pokiaľ sa Ti dá sed pri PC a maj otovrenú stránku štatistického úradu, ako som Ti dal vyššie link.

Porusenie zákona o voľbách

(Peter, 11. 3. 2012 12:14)

Dobrý deň. Chcel by som nahlásiť porušenie zákona o voľbách do NR SR § 31 v obci Soľ vo vranovskom okrese. Podľa spomínaného zákona sa skupina pozorovateľov z Bieloruska chcela pozrieť na priebeh obce v obci Soľ, no predseda komisie, ktorý je zároveň aj starostom týchto pozorovateľov vykázal z volebnej miestnosti s odôvodnením, že bez žiadneho povolenia im vstup do miestnosti neumožní. Po odvolaní sa na spomínaný paragraf o voľbách povedal, že to by tu mohol prísť každý, a to nie je jeho problém, vstup do miestnosti nám neumožní a následne opustil budovu základnej školy, kde voľby prebiehali. Týmto by som sa chcel informovať čí predseda mal právo neumožniť vstup do miestnosti, ak to nebolo z kapacitných dôvodov a či podnikne obvodná volebná komisia nejaké kroky voči tomuto predsedovi ( Ing. Jozef Berta). Ďakujem.

podvod vo volebnej miestnosti

(jan Bartos, 10. 3. 2012 18:11)

Dobry den ako riesit situaciu ak pri prezentacii vo volrbnej miestnosti zistim,ze moje meno je uz zakruzkovane a mne neumoznia volit?

prednostny hlas

(peter, 10. 3. 2012 11:04)

ako su brane prednostne hlasi na harku v pripade ak zakruzkujem 5 nominantov a jeden znich je z kandydatky vyciarknuty?

Zmena trvaleho pobytu

(ivetka, 7. 3. 2012 23:50)

Dobry vecer chcem sa opytat ako a kde mam ist volit ked som sice obcan mesta ale OP mam este na starej adrese. V meste ma vedu ako ich obcana. Prosim o radu. Dakujem

Člen volebnej komisie

(Kočan Milan, 29. 2. 2012 12:41)

Obraciam sa na Vás s otázkou a usmernením.
Bol som delegovaný do volebnej komisie za člena.
V čase keďsa uskutočnili školenia a príprava členov do VK tak som bol hospitalizovaný v nemocnici.
Preto som požiadal syna , aby sa zúčastnil miesto mňa na premetnom školení .
Teraz som bol za zástupcami štátnej správy, aby som dal veci na správnu mieru a dostal som delegačný lístok do komisie ako aj aby som zložil sľub oni však tvrdia, že musí sa zúčastniť syn , lebo bol on a ak nie tak náhradník ktorého delegovala strana.
Preto prosím ako mám postupovať ???? ĎAKUJEM PEKNE
Môj e-mail je milaan.kocan@gmail.com

prečo volime strany?!

(Ing.Ján Džurina, 9. 2. 2012 8:06)

Prečo mi prikazujete volit stranu potlačate moju slobodu rozhodovania. Ja ako slobodny občan si môžem vybrat z každej strany odborníka a toho zvolím.To čo je uvedené vo volebnom zákone č.333/2004 Z.z. je obmedzovanie občianskej slobody a je to protiprávné !Uvedomte si konečne,že to nie je demokratické!

prečo volime strany?!

(Ing.Ján Džurina, 9. 2. 2012 8:05)

Prečo mi prikazujete volit stranu potlačate moju slobodu rozhodovania. Ja ako slobodny občan si môžem vybrat z každej strany odborníka a toho zvolím.To čo je uvedené vo volebnom zákone č.333/2004 Z.z. je obmedzovanie občianskej slobody a je to protiprávné !Uvedomte si konečne,že to nie je demokratické!

PONUKA ÚVEROV

(Wisdom Mark, 26. 1. 2012 14:20)

dobrý deň,

To je Mr.Wisdom Mark, úver spoločnosti, ponúkam úver fyzickým osobám,
ktorí sa zúfalo potrebujú úver všetkých kind.I činí legitímne službu,
ktorá niekedy, že e naozaj záujem uchádzať sa o rýchle loan.If vás zaujíma Vyplňte
formulár žiadosti o úver nižšie:

Vážení a milí čitatelia, mali by ste na vedomie, že táto ponuka je pre
vážne zmýšľajúcich jednotlivcov, firmy a companies.Do nenechal túto
príležitosť prejsť sa by.Get si pôžičku na vyriešenie vašich finančných problémov.

Ja som Vám ponúka všetko pre môjho najlepšieho vedomia a do
Spokojnosť v poriadku, bude rozdávať pôžičky všetkého druhu vo veľmi
rýchle a jednoduchéspôsobom, ponúkne úver za jednotlivcov, firiem a
spoločností, ktoré sú v ktoré potrebujú finančnú pomoc pri nízkou úrokovou sadzbou vo výške 3%


Name______________
Country___________
State_____________
úver Amount_______
úver Duration_____
Telefón Number______
bunka Phone________
Occupation________
rodinný Status____
Gender___Sex______
mesačný Income____
dom Address_____
Účel, pre Loan__
office Address____

Všimnite si, že ste vyplniť prihlášku so správnymi
Podrobnosti o vaše vlastné, aby úver bude pre vás ľahké
dostávajú time.Thanks a Boh vám žehnaj.


Mr.Wisdom Mark.
E-mail: wisdomloanfinancial@gmail.com
Nové komunálne voľby

(Informátor, 23. 11. 2011 21:11)

v sobotu 31. marca 2012: http://jaspi.justice.gov.sk/jaspiw1/htm_zak/jaspiw_mini_zak_zobraz_clanok1.asp?kotva=k1&skupina=1

Udaje do katalogu poslancov

(Ing. Arch. Mgr. art. Elena Pätoprstá, 22. 11. 2011 16:39)

Ing. Arch. Mgr. art. Elena Pätoprstá,dizajnér, pritikorupčná aktivistka,
(ZMENA ZDOLA)

Národnosť: slovenská
Stav: naštvaný občan

Štúdium:

* 1980 – Fakulta architektúry, Slovenská technická univerzita Bratislava
* 1989 – Vysoká škola výtvarných umení, Bratislava
* Academie of Fine Arts, Praha
* Staatliche Akademie der bildenden Künste, Stuttgart

Zamestnanie: dizajnér

Občianske a ochranárske aktivity pred rokom 1989:

* Strom života
* SZOPK Slovenský zväz ochrancov prírody a krajiny
* BICYBA Bicyklová Bratislava

Občianske aktivity po roku 1989:

Verejnosť nahlas - petícia 14 000 občanov a kampaň ÚCHO - Územie chránené občanmi - živá reťaz Bratislavčanov za záchranu Lesíka Krasovského, (zatiaľ stojí polovica lesíka), založenie OZ Nádej pre Sad Janka Kráľa, odstránenie cesty cez Sad Janka Kráľa z územného plánu, Kúp
si 1m2 parku - kampaň proti výpredajom mestských pozemkov pod cenu, Kampaň proti neoprávnenej štátnej pomoci
Spolupráca na kampaniach s viacerými MVO a poslancami samosprávy MČ v Petržalke:
zverejňovanie faktúr a zmlúv na webe samospráv, presadzovanie transparentných elektronických aukcií,
presadzovanie bezpečných bicyklových trás na území Petržalky,
spoluorganizátorka ÚCHO II. Tatry-Tichá a Kôprová dolina, Bicyklová demonštrácia na Devíne, iniciatíva OKO za zachovanie prírody v Petržalke-lesopark Veľký Draždiak,
OI Za ekologickú a efektívnu dopravu,
Lineárny park - ochrana prírody okolo Chorvátskeho ramena, Koncert na podporu slovenských občianskych iniciatív a MVO a záchranu PKO- Verejnosť 2008 - Za slušnosť a zákonnosť v tejto krajine...

Nominácia a členstvo v participačných a kontrolných orgánoch:

* člen protikorupčnej pracovnej skupiny siete EKOFÓRUM
* člen monitorovacieho výboru na kontrolu eurofondov (Operačný program pre Bratislavský kraj )
* člen monitorovacom výbore programu UNDP pre Slovensko

VIDEO:
www.youtube.com/watch?v=H9tulLg8eEM&feature=player_embe


www.ekoforum.sk
www.sad-janka-krala.sk
www.petrzalka.otvorene.sk